Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - roztoušená skleróza



Lenka - 27.8. 2007 13:46
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s účinkem solné jeskyně na léčbu roztoušené sklerózy.



Koštířová Martina - 11.10. 2007 19:24
jsme z Mladé Boleslavi a chodí k nám lidé s roztroušenou sklérozou a cítí se po tom dobře. Chodí ale i plavat a jedna paní jezdí i do cryosauny a hodně jezdí na kole. Říká, že žíje s roztroušenou skerozou již 15 let a pohyb ji udržuje v pohodě. Také má krátké ataky, které ji vždy přejdou po relaxaci. Tato nemoc je velmi záludná, ale nexmí se člověk vzdávat. Hodně štěstí



Honza - 29.11. 2007 21:12
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli může mít roztroušenou sklerózu i dítě.



Lenka - 11.2. 2008 12:27
Honza: ano, ale podle toho, co jsem četla, tak je to spíš výjimka, protože tato nemoc postihuje nejvíc ženy mezi 20 a 40 lety. Ale i dítě jí může mít.



copaxone@seznam.cz - 11.2. 2008 23:57
Mám rostroušenou sklerozu a tohle mi nějak nepomohlo..Uvítala bych raději cryosauny,které jsou fakt super a doporučuji je!!!



Danča - 16.4. 2008 20:09
Honza:..No Dítě ji může mít....já sama ji mam a je mi teprve 14let...a v nemocnici v Motole..tam s tím byla i 5leta holčička...a jedna doktorka mi řikala,že se s tim i jeden malej kluk narodil ted už mu jsou 2roky:-)





Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj