Vyber region:
Vyhledávání:

DOPORUČUJEME:
masáže
solárium
 

Registrace solné jeskyně

Provozujete solnou jeskyni a zatím nejste na těchto stránkách uvedeni? Budeme rádi, pokud se zaregistrujete. Svou solnou jeskyni zde hledá denně přes 1 000 návštěvníků. Přečtěte si, jaké má placená registrace další výhody.


TIP: Jste již zaregistrováni? Informace o svém subjektu si můžete sami změnit v administrační části.Bezplatná registrace

Základní registrace na těchto stránkách je bezplatná. Zveřejnit můžete svou adresu, návštěvníci Vám přes tyto stránky mohou zaslat e-mail. Získáte snadno zapamatovatelnou adresu www.solne-jeskyne.info/nazev-solne-jeskyne.

Po zaregistrování v bezplatné verzi Vám na měsíc nastavíme zobrazování v rozsahu placené verze, avšak zdarma. Vše si tak můžete vyzkoušet.

Ukázka bezplatné registrace: Testovací jeskyně


Chci bezplatnou registraciPlacená registrace

V placené registraci můžete navíc zveřejnit i kontaktní údaje (telefon, e-mail, www stránky), popis služeb, ceník, fotografie a další informace. Placená registrace stojí 1 490 Kč za rok, nejsme plátci DPH.

Subjekty zveřejňující informace v rozsahu placené verze mají několikanásobně vyšší návštěvnost než subjekty zaregistrované ve verzi zdarma. Ve všech výpisech jsou uvedeny přednostně. Přečtěte si o všech výhodách.

Ukázka placené registrace: Štemberova solná jeskyně K22 U solné jeskyně jsou přiloženy fotografie. U solné jeskyně jsou komentáře od návštěvníků.


Chci placenou registraciPokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám na ně obratem odpovíme. Věříme, že Vám můžeme pomoci při získávání nových klientů a při zviditelnění se na síti Internet.SOLNÉ-JESKYNĚ.info

email: info@solne-jeskyne.info
 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj