Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - koncentrace soli



Lucka - 30.12. 2007 10:33
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaká je koncentrace soli v běžné takové jeskyni..děkuji





Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj