Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - Program vedení solné jeskyně



Zdenek - 14.3. 2008 18:19
Hallo všichni jeskyňáři i ti, co chtějí býti.

má někdo dobrý fungující program na rezervaci, prodej kosmetiky, vstupenek atd.????

dejte prosím info.





Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj