Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - naturismus



Jirka - 15.4. 2008 07:55
Nevíte někdo o sol. jeskyni, která má vyčleněn čas. prostor pro naturisty. A lze vůbec technicky provozovat naturismus v jeskyních? Dík



Miroslav - 16.5. 2008 12:33
Dobrý den Jirko, já Vám ten čas klidně u nás v jeskyni zajistím.





Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj