Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - dítě dává sůl do pusy



Kateřina - 10.3. 2009 17:54
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda nevadí, že dcera ( 1,5 roku ) vždy v solné jeskyni sůl ochutnává. Dnes si několikrát dala několik kamínků do pusy a vůbec jí to nepřišlo divné, zdálo se mi, že jí to chutná. Bohužel to úplně neohlídám, aby to nedělala.Může jí to nějak ublížit?



Jarda - solná jeskyně Letňany - 10.3. 2009 18:02
Na soli se nedrží plíseň, nežijí na ní roztoči a solí se s ní jídlo. Pokud to dceři nevadí, sůl jí určitě neublíží. Pozoroval jsem miminko 3/4 roku, jak si neustále dávalo do pusy krystalky soli. Ty grimasy byly šílené, ale neustále v tom pokračovalo, až ho to přestalo po třech krastalkách bavit a zaujmulo ho něco jiného. Takže se nebojte, určitě mu to neublíží. To mu spíš ublíží přesolené chipsy s přepáleným tukem, kterými je některé maminky krmí.



Tereza - 26.1. 2011 13:06
Dobrý den,chtěla bych se informovat,odkdy mohu začít navštěvovat solnou jeskyni se synem. Bude mu za týden 7 měsíců a ráda bych dělala něco preventivně pro jeho zdraví,navíc nás hodně často trápí rýma,jako asi většinu dětí v tomto období,tak chci vědět,zda je to vhodné a zda mu to nemůže ublížit,děkuji moc





Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj