Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - cukrovka, zanet trojklanneho nervu



vlkova eliska - 23.1. 2010 17:53
Dobry den,chtěla jsem se zeptat zda by s trojklanym zánětem mohla navstivit solnou jeskyni a zda to pomuze.To samy i na cukrovku.dekuji za odpoved.



Laďa - 30.1. 2010 16:01
Osobně zkušenost se zánětem trojklanného nervu nemám, takže neporadím, s cukrovkou můžete, ale žádné pozitivní účinky na ni asi neočekávejte



allua - 22.2. 2010 15:32
take se mi toto prihodilo cca pred 2 roky.dnes jsme jiz ok.ale kdepak solna jeskyne..
dieta a dieta..zadny cukr jenom stevie.a jenom skoro vyhradne vegetarianska jidla.a dodnes si davam velky pozor na to co jim.bylo to desive nevidet se 3 dioptr ani na display compu.drzim palce





Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj