Vyber region:
Vyhledávání:

Diskuzní fórum - joga v solné jeskyni



dana - 20.7. 2012 13:37
Dobrý den, zajímalo by mě, zda máte zkušenosti s cvičením jogy v solné jeskyni.Byla jsem oslovena majitelkou, abych tam vedla cvičení. Nevím, zda je toto vhodné????Díky



Laďa - 24.7. 2012 15:31
Jde o to, jaké cvičení si představujete. Pod pojmem jóga se toho dá představit mnoho. Nějaká lehká relaxační cvičení s ležením či sezením na lehátku není problém. Ať vás majitelka pustí na chvíli do jeskyně na lehátko a vyzkoušejte si sama co jde a co ne.





Nový příspěvek:

Vaše jméno: 
Text: 
 

 

Hlavní město Praha Středočeský kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj